• Вітаємо Вас на сайті Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів! Ми сподіваємося, що відвідування нашого сайту буде для вас цікавим і корисним. З повагою, адміністрація сайту.
Додати новини 
1 2 3 ... 49 50 »
Like
0

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому у Макарівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості. Педагогічним колективом школи запроваджено систему заходів, спрямованих на збереження здоров’я школярів. Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Макарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 9 по 14 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.
Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Тижня спорту і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.
Участь у його проведенні взяли учні 1-11 класів. План проведення передбачав різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів. ... Читати далі

Переглядів: 7 | Добавил: Cristal | Дата: 14.09.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Переглядів: 5 | Добавил: Cristal | Дата: 03.09.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
2 вересня у Макарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшло свято Першого дзвоника!
19 учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
За доброю традицією свято розпочала директор школи Гардубей Маріанна Володимирівна.  ... Читати далі

Переглядів: 6 | Добавил: Cristal | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Шановні учителі і батьки, дорогі учні! Адміністрація Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітає всіх з чудовим і хвилюючим святом - Днем знань. Початок навчального року -це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і завжди впевнено продовжувати свій шлях до нових відкриттів!Зі святом!

Переглядів: 4 | Добавил: Cristal | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Нове освітнє середовище - це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, як цього вимагає Нова українська школа. Тому адміністрація та педагогічний колектив Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів докладає значних зусиль для створення комфортних умов навчання для найменших учнів не лише у класних кімнатах. В нашому закладі з'явилася "динамічна" підлога, яка дає змогу дітям не тільки навчатися, але й цікаво та корисно проводити час на перервах та групі продовженого дня. ... Читати далі

Переглядів: 6 | Добавил: Cristal | Дата: 25.08.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки
Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”). Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.
Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.
Лікарсько-консультативна комісія може прийняти рішення щодо заборони відвідування дитиною без профілактичних щеплень навчального закладу, наприклад - у разі ускладнення епідемічної ситуації. У таких випадках питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішують місцеві органи освіти.

... Читати далі

Переглядів: 20 | Добавил: Cristal | Дата: 22.08.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Ось і настав цей сумний час – прощання з початковою школою.
2 червня 2019 року в нашій школі відбулося свято «Прощавай, початкова школо!»,, на яке були запрошені представники адміністрації школи, батьки та учителі.
Учні підготували чудовий святковий концерт, в ході якого початківці-випускники читали святкові вірші, співали чудові пісні. Учні продемонстрували свої артистичні здібності, творчі досягнення. Батьки та учителі були враженні сердечністю їхніх привітань та щирістю побажань. Класний керівник Сабов Н.М.. виступила з подякою батькам юних випускників за розуміння та підтримку, яку вони проявляли протягом чотирьох навчальних років і привітала своїх вихованців теплими словами. Захід було проведено в веселій атмосфері та різноманітності художніх номерів. Директор школи Гардубей М.В.., привітала всіх присутніх та нагородила кожного учня дипломом випускника початкової школи,  а також побажала  творчих успіхів і натхнення. Зі словами подяки та привітань виступили і заступники директора з НВР Лендєл А.Л. та ВР Горват О.М., які побажали їм не забувати свою першу вчительку та наполегливо працювати для досягнення найвищих результатів у навчанні, безперешкодно долати нові вершини, збагачувати світ своїх знань . ... Читати далі

Переглядів: 67 | Добавил: Cristal | Дата: 02.06.2019 | Коментарі (0) Поділитися: