Каталог сайтів з тестами підготовки до ЗНО (інформація для учнів)

«Тестодром»  Інтернет-порталу Університету "КРОК". «Тестодром» дозволяє безкоштовно пройти тест з української мови та літератури, а також за додаткову плату протестуватися з математики, історії України, географії, фізики, хімії, біології, англійської мови.

 Комп'ютерне тренувального тестування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Безкоштовно, але мала база тестів

"Система перевiрки знань" є складовою частиною інформаційно-освітнього середовища. Велика кількість безкоштовних тестів.

Тести, та спеціальні рубрики присвячені ЗНО. Безкоштовно. Можливість скачування тестів.

Сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з учбових предметів ЗНО 2011Тренувальні варіанти тестів  формуються шляхом випадкової вибірки із зразків завдань ЗНО (вартість тесту – 8 грн.)

Комплексна система тестування KT по тестах зовнішнього незалежного оцінювання демонстраційний чи тренувальні варіанти тестів минулих років.  Для демонстрації – один тест за добу.

Відеоуроки, відповіді, тести, завдання та онлайн підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (вартість  послуг – 50 грн. на один місяць)

Платні курси дистанційного навчання «Абітурієнт-2010» для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Тести до ЗНО. Вартість – 8 грн.

 Портал он-лайн тестування. На даний час в системі доступно 6 тестів.

Каталог сайтів, на яких можна створювати онлайн тести для перевірки навчальних досягнень (інформація для вчителя)

"Система перевiрки знань" є складовою частиною інформаційно-освітнього середовища. Для створення тесту потрібно отримати у розробників право доступу.

Майстер-Тест –  це безкоштовний Інтернет-сервіс, що дозволяє розробляти тести.

Tests Online - система електронного тестування. Безкоштовно. Три типи тестових завдань.

Система онлайн тестування. Основні переваги: відкритість та простота.

Каталог програмних продуктів, які можна інсталювати для організації дистанційного контролю знань в навчальному закладі
(інформація для адміністрації навчальних закладів)

Moodle, або модульно-динамічне, об’єктно-орієнтоване освітнє середовище – програмний комплекс, що забезпечує мережну платформу створення та проведення освітніх курсів дистанційного навчання. Відноситься до відкритого програмного забезпечення.

Комплексна система тестування KT і он-лайн тестування.
Платна.

OpenTEST  –  це комп'ютерна система тестування знань створена для очного підсумкового контролю якості засвоєння теоретичного матеріалу, набутих знань і умінь. Відноситься до відкритого програмного забезпечення.

Система TestWizard 2.3. Платна. В ознайомчому варіанті – обмеження входу в систему 100 разів.
Браузер - тільки Internet Explorer.

Система x-TLS являє собою сучасну інструментальну середовище для створення автоматизованих навчальних і контролюючих систем на основі розширених мультимедійних тестових завдань. Безкоштовна.