Головна » 2019 » Апрель » 01
Like
2

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
До Міжнародного дня птахів у нашій школі було проведено ряд заходів.
Під керівництвом класоводів 1-4 класів та вихователів ГПД пройшли уроки та години спілкування «Птахи – наші друзі». Діти розповідали про народні прикмети, пов`язаними з птахами, розгадували загадки. Відгадування загадок, птахів за описом та за співом, вікторина про пернатих – ці та багато інших завдань допомогли учням підійти до висновку: Бережіть птахів! Бережіть природу!
Учні 1-го класу (класовод Фекете Т.І.) на уроках курсу «Я досліджую світ» вивчали тему «Як пташки знаходять дорогу додому та як будують гнізда». На подвір’ї школи гніздяться лелеки, тому тема була для дітей ще більш цікавою.

Учні 2 клас (класовод Геревич З.В.) готували проекти з природознавства - розповіді про птахів Закарпаття та України. Діти намалювали малюнки та підготували цікаві розповіді про синичок, шпаків, дятлів та інших птахів.
... Читати далі

Переглядів: 65 | Добавил: Cristal | Дата: 01.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися: