Головна » 2019 » Апрель » 02
Like
2

                                                                  УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!
                                                         Правила зарахування до 1-го класу

Прийом дітей до 1-ого класу Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у  2019-2020 н.р. здійснюватиметься з 04 квітня 2019 року.
У 2019 РОЦІ НАБІР УЧНІВ ДО 1-ГО КЛАСУ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО СТАТТІ 18 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», ЗГІДНО З НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.04.2018 РОКУ № 367, НАКАЗУ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ № 50 ВІД 22.02.2019 РОКУ “ПРО ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1-Х КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ”

Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються документи: ... Читати далі

Переглядів: 88 | Добавил: Cristal | Дата: 02.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.
Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.
Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен - автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.
З нагоди свята в шкільній бібліотеці бібліотекарем Мейсар Н.І. проведено такі заходи:
 - мул ... Читати далі

Переглядів: 45 | Добавил: Cristal | Дата: 02.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися: