Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 49 50 »
Like
2

Розпочався місячник із благоустрою пришкільної території. Він проходить у межах акції «Закарпаттю – чисте довкілля». Адміністрацією школи розроблено план заходів по благоустрою та покращенню естетичного вигляду шкільного подвір’я та прилеглих територій. Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі. Щорічно висаджуються саджанці фруктових та декоративних дерев, кущів, оформляються клумби, зелені зони, організується санітарна розчистка дерев, кущів, фарбується шкільний надвірний спортивний майданчик, а також очищуються канави і вулиці від сміття. ... Читати далі

Переглядів: 100 | Добавил: Cristal | Дата: 06.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

У нашій суспільній свідомості поширена одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.
Перше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя.
Профілактика та увага до нашого власного здоров’я - є основною метою проведених в цей день акцій та заходів. Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, 5 квітня у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено цикл заходів:
1. Змагання з різних видів спорту, естафети, конкурси – Мейсар Н.Д., класні керівники, вихователі ГПД.
2. Виховні години, бесіди на тему: «Здоров’я – дорожче за багатство» - ЗДВР, класні керівники
3. Бесіди з медичною сестрою «мистецтво бути здоровими» - ЗДНВР, Пуга О.А.
4. Виставка літератури «Здоровим бути - модно» - Мейсар Н.І.
5. Всеукраїнський урок здоров’я «Я – моє здоров’я – моє життя» - класні керівники, вчитель основ здоров’я.
6. Відео-екскурсія «У країні здоров’я» - вчителі інформатики
7. Конкурс плакатів «Здоров’я – мудрих гонорар» - Гузинець Н.І., Варваринець Б.В.
8. Інформаційні хвилинки «Твоє зд ... Читати далі

Переглядів: 79 | Добавил: Cristal | Дата: 05.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

У рамках акції "Закарпаттю - чисте довкілля" та згідно плану виховної роботи школи, 5 квітня 2019 року у нашій школі прошла санітарна п'ятниця. Під керівництвом класних керівників та вчителів-предметників учні завзято працювали та допомагали один одному, прибираючи класні кімнати та шкільне подвір'я. Учні старших класів фарбували паркани, учні середньої ланки допомагали оформляти клумби. Результат було помітно відразу. 
Підсумовуючи проведену роботу, учні зробили висновок про те, що чисто не там, де зажди прибирають, а там, де не смітять. Тож підтримаймо наших юних захисників природи, зробивши територію біля своїх домівок чистішою.

ФОТО

Переглядів: 70 | Добавил: Cristal | Дата: 05.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
3

Починаючи з 2001 року, щорічно у школах України проходить Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня", який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм для учнів 7-11 класів ЗНЗ. Метою конкурсу є перевірка учнями своїх знань та інтуіції, а також для того, щоб визначити найкращих юних фізиків України.
Цьогоріч, 3 квітня учні 7-10 класів нашої школи взяли активну участь у конкурсі (координатор - вчитель фізики  Борбель А.Ю.). Кокурс дав можливість учням ще раз перевірити свої знання на практиці, відчути азарт змагань і радість успіху та переконатися, що фізичні задачі можуть бути дуже захоплюючими. ... Читати далі

Переглядів: 72 | Добавил: Cristal | Дата: 03.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

                                                                  УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!
                                                         Правила зарахування до 1-го класу

Прийом дітей до 1-ого класу Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у  2019-2020 н.р. здійснюватиметься з 04 квітня 2019 року.
У 2019 РОЦІ НАБІР УЧНІВ ДО 1-ГО КЛАСУ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО СТАТТІ 18 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», ЗГІДНО З НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.04.2018 РОКУ № 367, НАКАЗУ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ № 50 ВІД 22.02.2019 РОКУ “ПРО ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1-Х КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ”

Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються документи: ... Читати далі

Переглядів: 88 | Добавил: Cristal | Дата: 02.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.
Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.
Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен - автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.
З нагоди свята в шкільній бібліотеці бібліотекарем Мейсар Н.І. проведено такі заходи:
 - мул ... Читати далі

Переглядів: 45 | Добавил: Cristal | Дата: 02.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
До Міжнародного дня птахів у нашій школі було проведено ряд заходів.
Під керівництвом класоводів 1-4 класів та вихователів ГПД пройшли уроки та години спілкування «Птахи – наші друзі». Діти розповідали про народні прикмети, пов`язаними з птахами, розгадували загадки. Відгадування загадок, птахів за описом та за співом, вікторина про пернатих – ці та багато інших завдань допомогли учням підійти до висновку: Бережіть птахів! Бережіть природу!
Учні 1-го класу (класовод Фекете Т.І.) на уроках курсу «Я досліджую світ» вивчали тему «Як пташки знаходять дорогу додому та як будують гнізда». На подвір’ї школи гніздяться лелеки, тому тема була для дітей ще більш цікавою.

Учні 2 клас (класовод Геревич З.В.) готували проекти з природознавства - розповіді про птахів Закарпаття та України. Діти намалювали малюнки та підготували цікаві розповіді про синичок, шпаків, дятлів та інших птахів.
... Читати далі

Переглядів: 65 | Добавил: Cristal | Дата: 01.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

25 березня 2019 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся міжшкільний етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності "Таланти твої, Україно!". Учасники художньої самодіяльності Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів гідно представили нашу школу на конкурсі і отримали гарну оцінку від членів журі.
Дякуємо всім, хто долучитвся до організації та проведення виступу наших учнів. Спільними зусиллями ми покажемо найкращі результати!  ... Читати далі

Переглядів: 60 | Добавил: Cristal | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Шановні батьки!
Адміністрація Макарівської ЗОШ І - ІІІ ступенів інформує Вас, що  з 25 березня по 1 квітня 2019 року у вашої дитини весняні канікули. Класними керівниками проведено цикл профілактичних бесід з техніки безпеки та попередження дитячого травматизму. Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку вашої дитини під час канікул. 
Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки! ... Читати далі

Переглядів: 41 | Добавил: Cristal | Дата: 22.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися: