Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 49 50 »
Like
0

На виконання наказу наказу МОН від 1.11.2018 № 1191 “Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти”, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 08.02.2019 №1\9-63 «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1190 та №1191» з 12 лютого по 24 березня 2019 року педагогічні працівники школи мали можливість ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників та здійснити вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 та 11 класів на 2019-2020 навчальний рік.
Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 6,11 класів схвалено педагогічною радою школи (протокол №4 засідання педагогічної ради Макарівської ЗОШ)
Результати вибору електронних версій ... Читати далі

Переглядів: 36 | Добавил: Cristal | Дата: 18.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

80 років тому, у березні 1939 року, українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав.
В ніч на 15 березня 1939 року у місті Хуст була проголошена незалежність Карпатської України. Тієї ж доби союзниця гітлерівської Німеччини Угорщина розпочала загальний наступ. Незважаючи на героїчний збройний опір нечисельних загонів Карпатської січ, ворога зупинити не вдалося і Карпатська Україна була окупована.
Карпатська Україна є прикладом прагнення українців до розбудови державності навіть у несприятливих зовнішньополітичних умовах. ... Читати далі

Переглядів: 42 | Добавил: Cristal | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01.11.2018 №1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 08.02.2019 №1\9-63 «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1190 та №1191» з 25 лютого по 10 березня 2019 року педагогічні працівники школи мали можливість ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників та здійснити вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу на 2019-2020 навчальний рік.
Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу схвалено педагогічною радою школи (протокол №3 засідання педагогічної ради Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу

Переглядів: 21 | Добавил: Cristal | Дата: 09.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Традиційно на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця. 
Протягом тижня у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись заходи з нагоди відзначення 205-річниці від Дня народження  Тараса Григоровича Шевченка - величної особистості і історії України, знаменитого митця, художника і поета.
Розпочався тиждень урочистою лінійкою "Шевченко жити буде - поки на землі будуть жити люди ", яку підготувала вчитель української мови та літератури Гранчак М.Ю., разом з учнями 5-го класу. 
5 березня 2019 року вчителем української мови та літератури Печора Н.І. з учнями 11-го класу проведено урок-конференцію "Ми тебе не забули, Тарасе!". Будь-який рядок із "Кобзаря"  - це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею. На початку уроку учні розповіли цікаві факти з життя Тараса Шевченка, продекламували поезії, переглянули музичний відеофільм по мотивам відомого твору "Заповіт".
6 березня 2019 року вчителем української мови та літератури Лендєл А.Л. проведено заняття факультативу "Література рідного краю" на тему: "Шевченко і Закарпаття". ... Читати далі

Переглядів: 40 | Добавил: Cristal | Дата: 07.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.
Нашу школу цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 7 березня, учні 10 класу (класний керівник Шебела Марина Іванівна) святковий концерт. Відкрила свято директор школи Гардубей М.В., яка привітала жіночу частину колективу і побажала жіночого щастя, бути коханими та кохати, міцного здоров’я та благополуччя. ... Читати далі

Переглядів: 42 | Добавил: Cristal | Дата: 07.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Якщо у тебе є захоплення, то ти – цікава та непересічна особистість, яка ніколи не нудьгує у вільний час. Тому мати хобі – чудово. Це знають навіть першачки. Темою 17 тижня НУШ стала тема – «Світ захоплень». Протягом цього тижня учні дізнались багато цікавих фактів про те, якими бувають захоплення, чому вони корисні, як, маючи захоплення, досягти успіху, та, можливо, знайти для себе чудове хобі.
Цікавими та змістовними були для учнів вправи «Вгадай захоплення», «Знайди відповідність», «Я - творець» з використанням конструктора LEGO та інші.
Зібрати наліпки і вирушити у навколосвітню подорож – про це мріє багато дітей. А хто такий справжній мандрівник і як ним стати? Що цікавого є у світі та чи обов’язково їхати у далекі країни, щоб побачити щось неймовірне? Саме цьому був присвячений 18 тиждень НУШ «Я - мандрівник». Першачки Макарівської ЗОШ, разом з учителькою Фекете Т. ... Читати далі

Переглядів: 35 | Добавил: Cristal | Дата: 03.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

З 25 лютого по 01 березня 2019 року у школі проходив Тиждень початкових класів. Учителі розробили та провели різноманітні цікаві заходи, в яких взяли участь учні з 1-4-х класів.
Тиждень розпочався в понеділок лінійкою, на якій ЗДНВР Лендєл А.Л. оголосила план заходів та конкурсів, що проводитимуться протягом тижня. Голова методичногоо об’єднання вчителів початкових класів Фекете Т.І. виготовила стіннівку «Казковий світ дитинства». ... Читати далі

Переглядів: 66 | Добавил: Cristal | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

21 лютого представники всіх націй та народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.
Рідна мова – це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова – це мова серця. Живе наша мова - і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Мова – одне з найцінніших надбань, які створили і залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається на народ.
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні та вчителі взяли активну участь у проведенні різноманітних заходів ... Читати далі

Переглядів: 91 | Добавил: Cristal | Дата: 21.02.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні. ... Читати далі

Переглядів: 60 | Добавил: Cristal | Дата: 20.02.2019 | Коментарі (0) Поділитися: