Головна » 2014 » Сентябрь » 22 » Хай буде мир на всій землі!
15:14 Отрмати версію для друкуДрукОтримати PDF версію веб-сайтуPDF
Хай буде мир на всій землі!

 

Людина створена природою для миру, а не для війни,
народжена для радості, а не для горя.
Франсуа Рабле

       Прагнення миру між людьми сягає в глибоку-глибоку давнину. Біблійна легенда про це розповідає так. Після всесвітнього потоку Ной випустив голуба, аби довідатися, чи спала вода на землі. Голуб, повернувшись, приніс оливкову гілочку як свідчення благодатних умов для проживання. З того часу почали вважати зображення голуба з оливковою гілочкою символом миру, добра та благополуччя.
      Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. Та не всі живуть щасливо. Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя – це лише казкова мрія. Для них насамперед і існує День миру.
      
22 вересня була проведена виховна година на тему «Хай буде мир». Метою цього заходу було: розширити знання учнів про важливість миру на землі, виховати гуманізм, патріотизм, любов до свого народу та повагу до людей різних національностей та віросповідань. Організувала та провела виховну годину вчитель української мови та літератури Печора Н.І., разом із учнями 7 класу. На заході були присутні  всі класні керівники. На завершення виховної години  виступив директор школи Гранчак В.М., який привітав усіх зі святом та побажав мирного і спокійного неба.

Переглядів: 2271 | Додав: MS_creative | Рейтинг: 5.0/8 Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar