Головна » 2014 » Сентябрь » 30 » Всеукраїнський день бібліотек
00:01 Отрмати версію для друкуДрукОтримати PDF версію веб-сайтуPDF
Всеукраїнський день бібліотек


Шановні бібліотекарі!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
       Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
      Адміністрація та вчителі  нашої школи вітають Мейсар Н.І., з професійним святом бібліотекарів.  Бажаємо Вам, шановна Мейсар Н.І., творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

  

Переглядів: 541 | Додав: MS_creative | Рейтинг: 5.0/5 Поділитися:
Всього коментарів: 0
avatar