Головна » Файли » Робота МО вчителів » МО природничо-математичного циклу

Global Money Week 2016
22.03.2016, 11:03

З 14 по 18 березня 2016 року у рамках міжнародної ініціативи Global Money Week, до якої Україна приєдналася вже вчетверте, у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тиждень підвищення фінансової грамотності учнів, який провела вчитель географії та економіки Лийза К.М.
Всесвітній тиждень грошей - це масштабний міжнародний проект, завдяки якому діти та підлітки мають змогу отримати знання щодо поводження з власними коштами, ефективного ведення сімейного бюджету та здійснення заощаджень, адже тільки близько 1% дітей у світі мають доступ до фінансової освіти. За допомогою фінансової освіти в дітей формуватимуться фінансові звички, які допоможуть у майбутньому уникнути багатьох небезпек і помилок у фінансовій сфері, вчасно навчитися поводженню з грошима, визначити цілі й пріоритети та зробити правильний вибір, що дасть змогу реалізувати особисті фінансові плани.
Було проведено заняття на тему «Гроші у житті людини: які вони?» з учнями 8 класу, під час якого учні змогли дізнатися про виникнення грошей, їх види та значення. Учні 5 класу змогли дізнатися про те, що таке сімейний бюджет, що таке доходи і витрати сім’ї. До учнів 9 класу було запрошено сільського бухгалтера Каменцу Т.М., яка розповіла учням про бюджет сільської ради сіл Макарьова та Барбова. Учні змогли дізнатися, з яких джерел відбувається поповнення бюджету села та на що витрачаються сільські кошти.

Категорія: МО природничо-математичного циклу | Додав: MS_creative
Переглядів: 245 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar