Головна » 2014 » Май » 16
Like
7

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.
Виховання в сім’ї залежить від загальної культури батьків, яким гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення.Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. 
З 12  по 16 травня  у школі було проведено Тиждень  знань  з основ  безпеки  життєдіяльності  в  ході  якого  були  здійснені  такі  заходи:
- батьківські  збори,  на  яких  обговорено  питання  покращення  нагляду  за  дітьми,  попередженя  дитячих  пустощів  та  травмування  дітей, протипожежної  безпеки  в побуті. ... Читати далі

Переглядів: 627 | Добавил: MS_creative | Дата: 16.05.2014 | Коментарі (0) Поділитися: