Головна » 2014 » Сентябрь » 30
Like
6

  

Учні старших класів разом із вчителями виявили ініціативу та вирішили приєднатися до благодійної акції «Допоможемо разом». Протягом тижня у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  проводитиметься збір благодійних коштів. Всі пожертви підуть на допомогу та потреби воїнам, що беруть участь в АТО на сході України. Просимо всіх бути небайдужими та долучитися до акції, адже бійцям на передовій та їх пораненим побратимам важлива навіть найменша наша допомога, прояв уваги і тепло. Дякуємо всім за підтримку, чуйність і готовність іти на допомогу.
                                                                                            Ми робимо спільну добру справу!

Переглядів: 375 | Добавил: NS_creative | Дата: 30.09.2014 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
5


Шановні бібліотекарі!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
       Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
      Адміністрація та вчителі  нашої школи вітають Мейсар Н.І., з професійним свято ... Читати далі

Переглядів: 541 | Добавил: MS_creative | Дата: 30.09.2014 | Коментарі (0) Поділитися: