Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 53 54 »
Like
2

Кожного року учні нашої школи приймають активну участь у проведенні різноманітних конкурсів. Винятком не стало і цьогорічне проведення Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу "Колосок". Метою проведення цього конкурсу є розвиток у школярів інтетересу до природничих наук. ... Читати далі

Переглядів: 13 | Добавил: Cristal | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

За два місяці навчання першокласники вже встигли дізналися чимало нового. Протягом третього місяця вони продовжували досліджувати навколишній світ, розширювали свої знання про дитячу книжку, вивчають звуки і букви, числа, вчаться створювати лепбуки до тематичних тижнів. І це ще далеко не все!
Протягом листопада пройшли такі модульні тижні: «Ігри», «Театр», «Мода», «Пригоди капельки».
Мабуть, найдовше запам'ятається захоплюючий, веселий, рухливий навчальний тиждень НУШ – «Ігри». Протягом тижня учні ділились своїми улюбленими іграми.
Тиждень " ТЕАТР" Разом з учнями ми ставили виставу до казок "Колобок», « Котик і Півник» ... Читати далі

Переглядів: 19 | Добавил: Cristal | Дата: 01.12.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
3

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
29 листопада 2019 року у Макарівській ЗОШ І-ІІІ стпенів були проведені низка заходів в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Заходи розпочались із того, що кожен учень старшої школи та педагогічні працівники мали змогу прикріпити червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом, і висловити свою надію на майбутнє без СНІДу. У школі були розміщені плакати та інформаційні стенди відповідної тематики.
Класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ», «Чума ХХІ століття».
«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом було проведено бібліотечний урок,. де учні 10-11-х класів розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Організувала та провела захід бібліотекар Мейсар Н.І для присутніх декламувались вірші, розповіді супроводжувались показом слайдів. З великим інтересом учні слухали легенду «Все в твоїх руках».
Заступником директора з виховної роботи Горват О.М., медичною сестрою Пуга О.А. та педагогом – організатором Гузинець Н.І. проведено позакласний захід на тему: "Снід: подумай про майбутнє - обери життя".  ... Читати далі

Переглядів: 21 | Добавил: Cristal | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Справжнім символом Середньовіччя стали оборонні споруди з воротами, звідними мостами, зубчастими мурами та вежами, якими рясніє Європа. Навіть якщо від багатьох залишилися лише руїни, вони можуть багато чого повідати.
Середньовічні замки Європи завжди притягували до себе інтерес та увагу туристів своєю величністю і загадковою аурою. Опинившись у середньовічному замку, ми починаємо уявляти лицарські турніри, які проходили в минулі часи, урочисті прийоми, які влаштовували господарі замку. ... Читати далі

Переглядів: 13 | Добавил: Cristal | Дата: 23.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

У рамках 2 засідання методичного об’єднання учителів природничо-математичного циклу, 22 листопада 2019 року, було проведено відкритий урок з біології у 8 класі на тему: «Будова та функції серця». Підготувала та провела урок голова методичного об’єднання, спеціаліст вищої категорії, учитель біології – Черешня Н.І.
Метою уроку було ознайомити учнів з біологічним значенням системи кровообігу; сформувати знання про анатомо-фізіологічні особливості будови серця, властивості сердечного м’яза. Протягом уроку учні називали будову та функції серця, особливості будови серцевого м’яза, характеризували взаємозв’язок будови і функції серця, застосовували на практиці знання для профілактики хвороб серцево-судинної системи. Відповіді учнів ... Читати далі

Переглядів: 26 | Добавил: Cristal | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

22 листопада 2019 рокі у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору: перегляд документальної кінострічки «Голодомор 1932-33 рр. в Україні», тематична шкільна виставка у шкільній бібліотеці «Український голодомор в історії та літературі», літературна година (переказ уривків з роману Уласа Самчука «Марія»), перегляд та обговорення художнього кінофільму «Голод» (за мотивами роману В.Барки «Жовтий князь»), історичні уроки «Голодомор мовою фактів», «Голодомор та його наслідки для українського суспільства», «Правові аспекти голодомору в Україні», участь у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку». ... Читати далі

Переглядів: 25 | Добавил: Cristal | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 21 листопада у нашій шоклі було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.
Класні керівники 5-11 класів провели уроки мужності на тему: «Вільні творять майбутнє!». Під час спілкування було визначено поняття слів «гідність» і «свобода», учні співали патріотичні пісні, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні. ... Читати далі

Переглядів: 25 | Добавил: Cristal | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Людство повинне прагнути до процвітання, щоб життя дітей було щасливим і прекрасним. Було більше радості в житті дітей. Яскраво світило сонце, було мирне небо над головою, щоб частіше лунав дитячий сміх.
Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році.
Це світле свято покликане привернути увагу громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищена і вразлива верства населення.
Кожного року на честь цієї знаменної дати в більшості країн проходить велика кількість благодійних акцій та заходів, спрямованих захистити права дітей і підвищити рівень їхнього добробуту. До цієї акції долучились і вихованці ГПД Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вихователь ГПД Пичкарь М.І. провела з дітьми виховну годину на тему: «Дитинства яскраві кольори». ... Читати далі

Переглядів: 20 | Добавил: Cristal | Дата: 20.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Згідно плану роботи школи щороку, протягом жовтня-листопада, у нашій школі проходить благодійна акція "Милосердя". Учні приносять сезонні овочі, консервацію та крупи, які волонтерський загін разом із педагогом-організатором Гузинець Н.І. відвозять в лікарню Червоного Хреста в с.Ракошино. Добро і милосердя починається із кожного з нас. Нехай частинка домашнього тепла зігріє душі тих, хто потребує нашої допомоги. Адмінстрація школи висловлює велику подяку учням, батькам та всім, хто долучився жо проведення акції!

... Читати далі

Переглядів: 24 | Добавил: Cristal | Дата: 19.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися: