Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 49 50 »
Like
0

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу МОН № 367 від 16.04.2018 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»,  згідно заяв батьків та свідоцтв про народження у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів видано наказ № 05/у від 30 травня 2019 року "Про зарахування учнів у 1 клас 2019-2020 н.р." ... Читати далі

Переглядів: 50 | Добавил: Cristal | Дата: 31.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!
Адміністрація Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! 
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Переглядів: 54 | Добавил: Cristal | Дата: 31.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря – здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників . Відтепер вони вміють читати та писати, і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань!
Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів. Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Цьогоріч воно відбулося 25 травня.
Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводом Фекете Тетяною Іванівною та музичним керівником Варваринець Богданою Василівною, першачки вчили ві ... Читати далі

Переглядів: 88 | Добавил: Cristal | Дата: 25.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Одягнімо, друже, вишиванки-
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій.
Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ-
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.
Одягати вишиванки останнім часом стало дуже модно. Наші дівчатка і хлопчики вбираються у них, крокуючи до першого класу, одягають на свята. Нерідко вишиванки є не лише у малечі, а й у батьків. У деяких сім'ях, на щастя, ще залишились сорочки, які вишивали пра- та прапрабабусі. Але вишиванка- це не просто красивий святковий одяг, а й важлива частина культури нашого народу. Недарма про неї складено чимало віршів та пісень. ... Читати далі

Переглядів: 42 | Добавил: Cristal | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року, 16 травня  учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” . Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.
На завершення свята учні провели імпровізований флешмоб – вийшовшии у подвір’я школи, вони створили справжню “вишиванкову” квітку. Вишиванка здавна була для українців не тільки предметом одягу, а й оберегом та певним символом. ... Читати далі

Переглядів: 24 | Добавил: Cristal | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Цьогоріч атестація учнів 4-х класів здійснюється виключно з метою моніторингу якості освітньої діяльності закладів освіти та якості освіти.
ДПА була проведена у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови і літературного читання) і математики.
Підсумкові контрольні роботи були укладені за єдиними завданнями відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань.
Контрольні роботи з української мови була проведена 14 травня, а з математики – 16 травня 2019 року. ... Читати далі

Переглядів: 26 | Добавил: Cristal | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

10 травня 2019 року у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи до Дня Цивільного Захисту. Активними учасниками заходів стали і наймолодші учні школи - першачки. Упродовж Дня ЦЗ учні  повторили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, дізналися багато нового, перглянули відеофільми "Подбай про свою безпеку", а також мали нагоду поуправлятися на практиці (надання першої допомоги потерпілим, накладання пов’язок та інше).

ФОТО

 

Переглядів: 21 | Добавил: Cristal | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

10.05.2019 р. у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився День цивільного захисту. Цей захід проходив як підсумкове заняття з практичної перевірки рівня знань та навичок, отриманих учнями упродовж року, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій. Метою було закріплення практичних знань і дій педагогів та учнів школи під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру, а також перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти щодо захисту свого здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій. ... Читати далі

Переглядів: 23 | Добавил: Cristal | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

ПАМ’ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко ... Читати далі

Переглядів: 19 | Добавил: Cristal | Дата: 09.05.2019 | Коментарі (0) Поділитися: