Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 48 49 »
Like
0

Читайте! Читайте! Читайте!
Читайте не поспішаючи, щоб не втратити
жодної краплі змісту книги.
Читайте! Нехай не буде жодного дня,
коли б ви не прочитали хоча б однієї
сторінки з нової книги!

К. Паустовський

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.
ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. ... Читати далі

Переглядів: 15 | Добавил: Cristal | Дата: 23.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

«День довкілля» - національне екологічне професійне свято з охорони навколишнього середовища, яке відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня.
Початок цього свята поклала Всеукраїнська акція «Дерево - Життя», яка проводилася в 1997-1998 роках в третю неділю квітня, згідно з Указом президента України, і полягала в залученні населення держави до благоустрою та озеленення територій.
Офіційно свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року. ... Читати далі

Переглядів: 13 | Добавил: Cristal | Дата: 20.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

Головною метою щорічних зльотів агітбригад оздоровчого напрямку - є пропаганда здорового способу життя, надання розуміння важливості здоров’я для людини і нації в цілому ,формування національної свідомості учнів та їх оздоровчої культури, формування вміння цінити життя, здоров’я в усіх його аспектах.
Цього року команда «Актив» Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняла активну участь у проведенні районного етапу конкурсу «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Дівчатка декламували вірші, співали пісні закликаючи молодь та дорослих зробити вибір на користь здоров’я та боротьби зі шкідливими звичками, а також пропагували активний спосіб життя. За результатами конкурсу команда отримала ІІ місце у номінації «Плакат» та подяку за активну участь у конкурсі.

... Читати далі

Переглядів: 14 | Добавил: Cristal | Дата: 17.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

"Предмет математики настільки серйозний,
що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим."
Блез Паскаль

З 8 по 12 каітня у нашій школі проводився Тиждень математики, під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні усі учні школи. В результаті було визначено найкращих знавців математики.
План заходів до Тижня математики у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів: ... Читати далі

Переглядів: 17 | Добавил: Cristal | Дата: 12.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

Розпочався місячник із благоустрою пришкільної території. Він проходить у межах акції «Закарпаттю – чисте довкілля». Адміністрацією школи розроблено план заходів по благоустрою та покращенню естетичного вигляду шкільного подвір’я та прилеглих територій. Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі. Щорічно висаджуються саджанці фруктових та декоративних дерев, кущів, оформляються клумби, зелені зони, організується санітарна розчистка дерев, кущів, фарбується шкільний надвірний спортивний майданчик, а також очищуються канави і вулиці від сміття. ... Читати далі

Переглядів: 89 | Добавил: Cristal | Дата: 06.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

У нашій суспільній свідомості поширена одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.
Перше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя.
Профілактика та увага до нашого власного здоров’я - є основною метою проведених в цей день акцій та заходів. Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, 5 квітня у Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено цикл заходів:
1. Змагання з різних видів спорту, естафети, конкурси – Мейсар Н.Д., класні керівники, вихователі ГПД.
2. Виховні години, бесіди на тему: «Здоров’я – дорожче за багатство» - ЗДВР, класні керівники
3. Бесіди з медичною сестрою «мистецтво бути здоровими» - ЗДНВР, Пуга О.А.
4. Виставка літератури «Здоровим бути - модно» - Мейсар Н.І.
5. Всеукраїнський урок здоров’я «Я – моє здоров’я – моє життя» - класні керівники, вчитель основ здоров’я.
6. Відео-екскурсія «У країні здоров’я» - вчителі інформатики
7. Конкурс плакатів «Здоров’я – мудрих гонорар» - Гузинець Н.І., Варваринець Б.В.
8. Інформаційні хвилинки «Твоє зд ... Читати далі

Переглядів: 71 | Добавил: Cristal | Дата: 05.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

У рамках акції "Закарпаттю - чисте довкілля" та згідно плану виховної роботи школи, 5 квітня 2019 року у нашій школі прошла санітарна п'ятниця. Під керівництвом класних керівників та вчителів-предметників учні завзято працювали та допомагали один одному, прибираючи класні кімнати та шкільне подвір'я. Учні старших класів фарбували паркани, учні середньої ланки допомагали оформляти клумби. Результат було помітно відразу. 
Підсумовуючи проведену роботу, учні зробили висновок про те, що чисто не там, де зажди прибирають, а там, де не смітять. Тож підтримаймо наших юних захисників природи, зробивши територію біля своїх домівок чистішою.

ФОТО

Переглядів: 60 | Добавил: Cristal | Дата: 05.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
3

Починаючи з 2001 року, щорічно у школах України проходить Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня", який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм для учнів 7-11 класів ЗНЗ. Метою конкурсу є перевірка учнями своїх знань та інтуіції, а також для того, щоб визначити найкращих юних фізиків України.
Цьогоріч, 3 квітня учні 7-10 класів нашої школи взяли активну участь у конкурсі (координатор - вчитель фізики  Борбель А.Ю.). Кокурс дав можливість учням ще раз перевірити свої знання на практиці, відчути азарт змагань і радість успіху та переконатися, що фізичні задачі можуть бути дуже захоплюючими. ... Читати далі

Переглядів: 63 | Добавил: Cristal | Дата: 03.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

                                                                  УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!
                                                         Правила зарахування до 1-го класу

Прийом дітей до 1-ого класу Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у  2019-2020 н.р. здійснюватиметься з 04 квітня 2019 року.
У 2019 РОЦІ НАБІР УЧНІВ ДО 1-ГО КЛАСУ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО СТАТТІ 18 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», ЗГІДНО З НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.04.2018 РОКУ № 367, НАКАЗУ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ № 50 ВІД 22.02.2019 РОКУ “ПРО ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1-Х КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ”

Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються документи: ... Читати далі

Переглядів: 81 | Добавил: Cristal | Дата: 02.04.2019 | Коментарі (0) Поділитися: