Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 53 54 »
Like
2

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Макарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 11 по 15 листопада 2019 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.
Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Протягом тижня організовано показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», ... Читати далі

Переглядів: 31 | Добавил: Cristal | Дата: 17.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

15 листопада 2019 року в Макарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначали Міжнародний день Толерантності. Основною метою якого було ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою, сприяти розвитку в учнів самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми.
Практичним психологом Шебела М.І. та учителями школи були проведені заходи, а саме:
- З учнями 5-го класу проведено тренінг «Толерантність врятує світ», де діти створили «Квітку ТОЛЕРАНТНОСТІ», на кожній пелюстці, якої були зазначені риси толерантної людини.
- Для учнів середньої і старшої школи (6-11 класи) були проведені інформаційні хвилин ... Читати далі

Переглядів: 23 | Добавил: Cristal | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Щороку в нашій школі проводиться Тиждень біології, у рамках якого кожен матиме можливість сягнути глибин таємниць природи, доторкнутися серцем до живого світу флори і фауни нашої планети, проникнутися розумінням світових екологічних проблем та тієї екологічної ситуації, яка склалася на Україні, нагадати ще раз для себе рідкісні і зникаючі види рослин і тварин України. Сьогодні дуже потрібно, щоб люди не шкодили природі, а допомагали їй.
Протягом тижня (11-15 листопада 2019 року) проведено ряд заходів, а саме:
- Книжкова виставка у шкільній бібліотеці "Світ Біології" (Мейсар Н.І.)
- Біологічний експрес "Флора" з учнями 5-6 класів (Черешня Н.І.)
- Вікторина "Чи знаєш ти птахів?" (Черешня Н.І., учні 8 класу) ... Читати далі

Переглядів: 28 | Добавил: Cristal | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

День української писемности та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Педагогічний колектив та учні Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів також долучилися до його святкування. З метою популяризації української писемности та мови 8 листопада 2019 року в нашій школі проведено низку тематичних заходів, а саме:
 - 
І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учителі української мови та літератури, адміністрація школи);
участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності (педагогічний та учнівський колективи) ;
Тиждень української писемності та мови;
 - 
... Читати далі

Переглядів: 22 | Добавил: Cristal | Дата: 09.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
0

У «Новій українській школі» першокласники мандрують країною знань по-новому. В центрі уваги - дитина, котра має свої ім’я, характер та емоції. У класах панує позитивна атмосфера, на уроках діти дуже багато займаються художньою творчістю та працюють у командах та за допомогою кубків «Лего» навчаються-граючись.
Протягом 4 тижня «Моє довкілля» учні 1-го класу під керівництвом класного керівника Сабов Н.М. взяли участь у навчальному проекті "Шукачі скарбів", присвяченому корисним копалинам рідного краю. Цей проект виявився дуже цікавим та корисним, адже чим більше ми знаємо про те, що нас оточує, тим краще ми можемо використовувати це й оберігати. Діти дізналися про те, що кожна корисна копалина має свій умовний знак і про те, що потрібно бережливо ставитись до природних запасів і родовищ нашого рідного краю та нашої планети взагалі.
5 тиждень був присвячений темі «Осінь». Протягом тижня діти ... Читати далі

Переглядів: 10 | Добавил: Cristal | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

31 жовтня 2019 року у Макарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов звіт голови ПК Годьмаш І.І. перед членами профспілки навчального закладу про роботу первинної профспілкової організації.
Робота первинної профспілкової організації планується на календарний рік і відображає усі основні напрями діяльності щодо виконання статутних норм, законодавства про профспілки та здійснення прав і повноважень.
Профспілкова організація працює за принципами соціального партнерства з адміністрацією.
Профспілковий комітет школи стоїть на стороні захисту соціально-економічних інтересів працівників. Під час складання та в ході обговорення колективного трудового договору намагаємось враховувати всебічні аспекти для покращення соціально-економічного розвитку колективу. Дуже серйозно і з великою відповідальністю ставимося до ходу виконання пунктів трудового колективного договору. ... Читати далі

Переглядів: 41 | Добавил: Cristal | Дата: 31.10.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Для кожної людини шкільні роки – незабутні. Та з плином часу в памя’ті залишаються найяскравіші спогади і зазвичай – це не контрольні роботи, не правила й диктанти, а цікаві мандрівки. Осінні канікули - чудовий час для відпочинку та розваг. Учні та учителі нашої школи провели осінні канікули не лише весело і цікаво, а й пізнавально та дуже захоплююче, відвідавши одні з найпрекрасніших і найзахоплюючих місць нашого краю – водоспад Шипіт та озеро Синевир.
Усі учасники поїздок були дуже задоволені. Діти і дорослі отримали велику кількість позитивних емоцій та нових вражень. ... Читати далі

Переглядів: 43 | Добавил: Cristal | Дата: 30.10.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
1

Пам’ятка для батьків та дітей на період осінніх канікул

З 28 жовтня 2019 року для учнів нашої школи розпочнуться осінні канікули,які триватимуть по 3 листопада 2019 року (включно), а вже 4 листопада школярі повернуться до навчання.
Вже зараз кожен планує по-різному провести осінній вікенд. Подорожі, екскурсії, відпочинок за містом, веселі і радісні друзі...
Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.
Дорогі діти!
1. Дотримуйтеся правил дорожнього руху. Перш ніж перейти дорогу переконайтесь у відсутності транспорту. Якщо до Вас наближаються транспортні засоби, слід почекати поки вони проїдуть і ні в якому разі не намагатися перебігати дорогу перед ними. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг. Дотримуйтесь правил посадки в автотранспорт. Н ... Читати далі

Переглядів: 26 | Добавил: Cristal | Дата: 24.10.2019 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
2

З 15 по 21 жовтня 2019 року згідно плану роботи Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Тиждень Цивільного захисту. Відповідно до плану заходів, з учасниками навчально - виховного процесу нашого закладу протягом цього тижня шкільним штабом ЦЗ організовано та проведено навчання стосовно поведінки під час надзвичайних ситуацій, а саме: запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і забезпечення зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж. Особливо вжливим та актуальним це є для наших дітей, ... Читати далі

Переглядів: 29 | Добавил: Cristal | Дата: 21.10.2019 | Коментарі (0) Поділитися: