Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 49 50 »
Like
6

Бурхливий розвиток програмно-технічних засобів створення, збереження й обробки інформації у світі дедалі швидше змінює орієнтації сучасного суспільства. Входження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у різні сфери діяльності людини не оминає і галузь освіти. У зв’язку з цим особливого значення набуває переорієнтація мислення сучасного викладача на усвідомлення принципово нових вимог до його педагогічної діяльності, готовність використовувати ІКТ як допоміжний навчальний ресурс.

5 грудня 2013 року в Макарівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось  засідання РДА «Школи молодого вчителя» на тему «Підготовка вчителя до  уроків  з використаннм інформаційно-комунікаційних технологій». 

Завідуюча РМК Диганич Г.І. ознайомила слухачів з планом роботи засідання. Майстер класи у групах проводили методисти РМК  Фаринич В.І.,  Возняк Л.І., Абель М.К.  ... Читати далі

Переглядів: 348 | Добавил: MS_creative | Дата: 11.12.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
7

Я, Молнар Златослава, голова учнівського самоврядування «Родина» Макарівської загальноосвітньої школи І - III ступенів. Очолюю учком перший рік, але у своїй роботі керуюсь девізом :  «Я – найкращий. Ти – найкращий. І всі ті, хто з нами є найкращі» Це означає, що я поважаю і рахуюся з думкою кожного члена своєї команди, ніколи не ставлю власні інтереси і амбіції вище громадських, вважаю всіх членів учкому рівними в правах. Принциповим для моєї команди є положення: «Самі вирішили - самі зробили - самі відповідаємо»

 Елементи дорослого громадського життя моделюються в нашому навчальному закладі через учнівське самоврядування. Основна його мета - виховувати у школярів активну життєву позицію.  ... Читати далі

Переглядів: 543 | Добавил: MS_creative | Дата: 28.11.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
8

Людської пам’яті мости…

Мітинг-реквієм до 80 роковин Голодомору 1932-1933 років

20 листопада учнівський та педагогічні колективи, громадськість села  вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932 - 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших  таких сторінок - Голодомор , який призвів до небачених безневинних  жертв. Урочистий мітинг-реквієм "Людської пам'яті мости..." присвячений пам'яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного  тоталітаризмом у 1932-1933 роках,  пам'яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття. 

У проведенні заходів з нагоди  скорботних роковин взяли участь очільники районної влади та представники відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації: Біров О.З., заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації,  ... Читати далі

Переглядів: 400 | Добавил: MS_creative | Дата: 28.11.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
4

      Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим таким винаходом було письмо. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і  своє місце в ньому, можливість зберегти істинне знання. Продовжуючи кращі традиції писемності українського народу, виховуючи молоде покоління в любові й повазі до рідного слова, в збереженні кращих надбань світової цивілізації, 8 листопада в школі традиційно відзначався день писемності та мови "Рідна мова чиста, як роса" До проведення  свята приєдналися всі учні школи. Початківці  виступили з літературним монтажем "Звучи, рідна мово"; драматичний гурток представив сценку "Чия мова найкраща"; учні 6 та 8 класів підготували загальний сценарій "Соловїна мова серця і душі"; вокальний ансамбль доповнив свято піснями на відповідну тематику. Бібліотекар школи  оформила книжкову виставку "Від кирилиці до Кобзаря".

Переглядів: 341 | Добавил: MS_creative | Дата: 28.11.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
3

Цими жовтневими днями громадськість Закарпаття відзначає 69 річницю визволення нашого краю від фашистських загарбників. Ми повинні пам’ятати про подвиг краян, які віддали життя, здоров’я, молодість за мирне сьогодення. Низько схиляємо голови перед їх мужністю, словами подяки, квітами вшановуємо їх пам’ять.

24 жовтня 2013 року педагогічний колектив та учні Макарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, громада села провели мітинг-реквієм з нагоди визволення села Макарьова. На урочистому зібранні були присутні Балега Олександр Юрійовичзаступник голови Мукачівської РДА, Яворський Ігор Володимирович – начальник управління економічного розвитку Мукачівської РДА, Вергун Владислав Михайлович – начальник центру соціальних служб, Живага Аліна Іванівна – начальник відділу господарського забезпечення Мукачівської РДА, Гонак Василь Васильович – представник Ради ветеранів, Нагайко Оксана Петрівна, Шутій Мирослава Юріївна – представники відділу освіти Мукачівської РДА.   ... Читати далі

Переглядів: 438 | Добавил: MS_creative | Дата: 25.10.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
4

  Кожен тематичний тиждень у школі – це можливість почути щось нове і цікаве із будь-якого шкільного предмету чи сфери життя. 

З 7 по 11 жовтня  у нашій школі пройшов ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ, під час якого відбулось анкетування учнів, конференції, зустрічі та інші заходи на правову тематику. Організовано виставки  малюнків,  плакатів та юридичної  літератури  на  правову  тематику. Проведено  індивідуальну  виховну  роботу  з  учнями,  які  потребують  особливого  педагогічного  впливу  та  схильні  до  протиправної  поведінки. Випущено   тематичну  стінгазету. Проведено  11  жовтня   ... Читати далі

Переглядів: 371 | Добавил: MS_creative | Дата: 07.10.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
4
  
Переглядів: 434 | Добавил: MS_creative | Дата: 07.10.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
4

Шановні колеги!

      Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

     Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

      Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

      Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! 


  ... Читати далі

Переглядів: 970 | Добавил: MS_creative | Дата: 03.10.2013 | Коментарі (0) Поділитися:

Like
5
Шановні бібліотекарі! 
     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. 
     Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. 
      Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати ... Читати далі
Переглядів: 345 | Добавил: Наталія | Дата: 02.10.2013 | Коментарі (0) Поділитися: